Atrakcje

Drive Position Moto Park to więcej niż Off-Road

Na naszym torze przygotowaliśmy 6 rodzajów specjalnie wytyczonych tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Do dyspozycji Klientów oddajemy w pełni przystosowane do off-road’u samochody terenowe i  samochody rally-crossowe.

Jednak Drive Position to nie tylko samochody terenowe. Gama naszych usług jest bardzo szeroka.
W naszym Parku Maszyn posiadamy również quady o różnych pojemnościach, motocykle crossowe, pojazdy side-by-side, a najmłodszym oferujemy Pitbike.

Wypożyczalnia Samochodów Sportowych

Wypożyczalnia Samochodów Sportowych

Kilka słów o naszej wypożyczalni

VORDON CARS to wypożyczalnia samochodów sportowych tworzona przez pasjonatów motoryzacji. Nie potrafisz przejść obok pięknych i szybkich samochodów, dźwięk z układu wydechowego zastępuje muzykę klasyczną, a najlepszy smak to smak adrenaliny? Pasja i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć wypożyczalnię, która spełni Twoje oczekiwania, a której brakowało na polskim rynku – wypożyczalnię aut sportowych!

Oferujemy wynajem samochodów sportowych w warunkach przystępnych dla każdego. Możliwość wynajmu samochodu nawet na 30 minut, uproszczone procedury oraz atrakcyjne ceny to nasza dewiza. Wynajmujemy auta osobom prywatnym, firmom, na targi, na przyjęcia, wesela, śluby oraz inne imprezy okolicznościowe.

Więcej informacji na stronie: www.cars.vordon.pl bądź pod numerem telefonu 0 696 776 211

 

Samochody terenowe

Samochody terenowe

Tor dla samochodów 4×4 to pierwsze tego typu miejsce w Polsce, w pełni przystosowane do profesjonalnych szkoleń Kierowców. Dzięki dużej liczbie przeszkód, dysponujemy trasami o różnym poziomie trudności i charakterystyce, dostosowanymi zarówno dla  amatorów, jak i tych bardziej wymagających Klientów.

Gokarty

Gokarty

Tor Kartingowy zlokalizowany jest na wspólnym terenie z torem off-road’owym Drive-Position. Dlatego też możemy zaoferować Państwu kompleksową imprezę motoryzacyjną, uzupełnioną również o zawody kartingowe. Przygotowaliśmy dla Państwa gokarty dla dzieci i dorosłych oraz jedyne w Warszawie połączenie toru halowego z torem zewnętrznym.  Do Państwa dyspozycji oddajemy najnowsze gokarty Firmy SODI.

Motocross

Motocross

Tor motocross’owy ma długość 1 000 metrów i został zaprojektowany przez Mistrza Polski w tej dyscyplinie z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki w tym sporcie, lecz nie brakuje tu również przeszkód skierowanych do Zawodowców. Na potrzeby naszych Klientów posiadamy pełną odzież ochronną oraz motocykle o różnej pojemności.

sękocin stary
Graniczna 15
606 339 338
kontakt