Atrakcje

Drive Position Moto Park to więcej niż Off-Road

Na naszym torze przygotowaliśmy 6 rodzajów specjalnie wytyczonych tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Do dyspozycji Klientów oddajemy w pełni przystosowane do off-road’u samochody terenowe i  samochody rally-crossowe.

Jednak Drive Position to nie tylko samochody terenowe. Gama naszych usług jest bardzo szeroka.
W naszym Parku Maszyn posiadamy również quady o różnych pojemnościach, motocykle crossowe, pojazdy side-by-side, a najmłodszym oferujemy Pitbike.

Samochody terenowe

Samochody terenowe

Tor dla samochodów 4×4 to pierwsze tego typu miejsce w Polsce, w pełni przystosowane do profesjonalnych szkoleń Kierowców. Dzięki dużej liczbie przeszkód, dysponujemy trasami o różnym poziomie trudności i charakterystyce, dostosowanymi zarówno dla  amatorów, jak i tych bardziej wymagających Klientów.

Ciężarówka Przeprawowa 6×6

Ciężarówka Przeprawowa 6×6

Napęd 6×6, zabudowa typu paka, silnik T359E (ze Stara 1142 Turbo), turbosprężarka Holset HX40W z intercoolerem, chłodnica oleju, skrzynia biegów z półbiegami 12 biegowa + 2 wsteczne, dołożona blokada mechanizmu różnicowego przedniego mostu, wciągarka dwubębnowa.
Rok produkcji 1978.

 

Quady

Quady

Tor quad’owy ma długość 600 metrów. Został przygotowany z myślą o początkujących Kierowcach, jednak nie brakuje w nim przeszkód gwarantujących niezapomniane wrażenia z jazdy. Na miejscu czeka na Państwa również wypożyczalnia sprzętu z quadami o pojemności 150 ccm i 700 ccm oraz kaskami i odzieżą.

Gokarty

Gokarty

Tor Kartingowy zlokalizowany jest na wspólnym terenie z torem off-road’owym Drive-Position. Dlatego też możemy zaoferować Państwu kompleksową imprezę motoryzacyjną, uzupełnioną również o zawody kartingowe. Przygotowaliśmy dla Państwa gokarty dla dzieci i dorosłych oraz jedyne w Warszawie połączenie toru halowego z torem zewnętrznym.  Do Państwa dyspozycji oddajemy najnowsze gokarty Firmy SODI.

Motocross

Motocross

Tor motocross’owy ma długość 1 000 metrów i został zaprojektowany przez Mistrza Polski w tej dyscyplinie z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki w tym sporcie, lecz nie brakuje tu również przeszkód skierowanych do Zawodowców. Na potrzeby naszych Klientów posiadamy pełną odzież ochronną oraz motocykle o różnej pojemności.

sękocin stary
Graniczna 15
606 339 338
kontakt