Eventy

Eventy

Off-Road to doskonały sposób na integrację. To sport, który wymaga współpracy całego zespołu. Działając ramię w ramię osiąga się tutaj najlepsze wyniki.

Organizujemy imprezy firmowe, imprezy team building, imprezy klubowe, szkolenia, urodziny, wieczory kawalerskie oraz wieczory panieńskie nawet dla 250 osób.
Wszystkie imprezy opieramy na naszych głównych atrakcjach. Starannie przygotowanie techniczne oraz doświadczenie i wiedza naszych instruktorów gwarantują nie tylko podniesiony poziom adrenaliny, niezapomnianą przygodę i świetną zabawę, ale przede wszystkim najwyższy stopień bezpieczeństwa naszych klientów.
Offroad’owe imprezy integracyjne stanowią doskonała propozycję dla team building’u. Specjalnie dobrane konkurencje oraz scenariusze z wykorzystaniem pojazdów terenowych na naszym torze powodują nawiązanie nowych, korzystnych relacji pomiędzy pracownikami firm.

Tego rodzaju integracja stanowiąca połączenie różnego rodzaju wyzwań i zabawy doskonale wpłynie na poprawę nastroju pracowników oraz wzmocni ich do podejmowania nowych wyzwań w pracy.

Imprezy o charakterze integracyjnym powinny stać się częścią wewnętrznego szkolenia pracowników firm.

Oferujemy również imprezy integracyjne dla firm oraz klubów, które zrzeszają fanów różnych marek samochodów.

Imprezy dla dilerów oraz producentów aut terenowych, SUV oraz quadów i motocykli. Imprezy tego rodzaju stanowią doskonały sposób na pozyskanie nowych klientów oraz przywiązanie kluczowych klientów do swojej marki.

Jeśli nie przemawia do Państwa offroad’owe szaleństwo proponujemy również imprezy o tym samym charakterze na najdłuższym torze kartingowym w Warszawie, który jest częścią naszego obiektu.

W ramach eventów na torze kartingowym proponujemy zawody pole-position cup; konkurencje drużynowe, sztafety, jazdy na czas i wiele innych emocjonujących doznań.

Dodatkowo oferujemy pełen pakiet szkoleń rajdowych dla kierowców i pilotów;

Szkolenia Rallycrossowe;

Szkolenia z bezpiecznej jazdy;

Eventy co-drive;

Pikniki motoryzacyjne;

Pokazy sportowej jazdy;

Prezentacje Samochodów. 

Wszystkie nasze imprezy mają charakter indywidualny, szczegółowe plany oraz scenariusze przygotowywane się w odpowiedzi na konkretne zapytania klientów.

Sala konferencyjna i Klubokawiarnia:

Imprezy firmowe to nie tylko zabawa, ale i nauka. Do przeprowadzenia szkolenia , warsztatów czy prezentacji niezbędne jest odpowiednie pomieszczenie z dostępem do mediów. Na terenie naszego obiektu posiadamy w pełni wyposażoną salę konferencyjną oraz klubokawiarnię.

     

  

Catering:

Catering jest niejednokrotnie kluczowym aspektem spotkań integracyjnych/szkoleniowych. Przygotowaliśmy różnorodne zestawy cateringowe do wyboru. Naturalnie istnieje możliwość stworzenia indywidualnego menu, które przygotujemy pod konkretne wydarzenie.

Dodatkowo po zakończeniu zmagań i rywalizacji warto jest na chwilkę przystanąć i odpocząć. Idealnym do tego miejscem jest specjalnie przygotowany przez nas teren z ogniskiem.

sękocin stary
Graniczna 15
606 339 338
kontakt