Plan toru / Opis tras 4×4

OPIS TRAS 4×4 Jazdy Indywidualne

Trasa STANDARD

Trasa STANDARD  przeznaczona jest dla wszystkich kierowców zarówno początkujących jak również tych którzy mieli już do czynienia z off-road’em lub nie boją się po prostu ekstremalnych wyzwań.

Przejazd trasą STANDARD obejmuje między innymi takie przeszkody jak: techniczny przejazd „ósemką” (przeszkoda umożliwiająca kierowcy zapoznanie się z technika kierowania samochodem terenowym). Przejazd trawersem pod kątem 15 stopni oraz pokonanie tak zwanej „czołgówki” (przeszkoda o dwóch rodzajach nawierzchni: beton oraz drewno).

Trasa STANDARD zawiera również elementy off-road’u przeprawowego. Kierowca musi przejechać przez jeden z dołów błotnych, wykonać przejazd techniczny przez „lasek” (odległość pomiędzy samochodem a drzewami wynosi 10 centymetrów) oraz pokonać przejazd trawersem z wychyleniem samochodu na prawą i lewą stronę.

Dodatkowo STANDARD rozbudowana jest o podjazdy oraz zjazdy przez przeszkody ziemne. Zawiera między innymi wjazd na 8-metrową górę oraz zjazd pod kątem 35 stopni, podczas którego konieczne jest użycie reduktora w samochodzie terenowym. Ponad to obejmuje przejazd nad i przez kontenery morskie.  Kierowca będzie miał również okazję przetestować zawieszenie samochodu terenowego podczas przejazdu przez luźno leżąca kamienie.

Czas przejazdu trasy: około 35-40 minut (w zależności od umiejętności kierowcy).

Trasa PRO 

Trasa PRO to połączenie wszystkich przeszkód w jeden wyjątkowy przejazd pełen emocji i adrenaliny. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób mających doświadczenie w off-roadzie lub chcących przeżyć ekstremalną przygodę samochodem terenowym, ponieważ trasy na pewno nie uda się pokonać bez wysiadania z samochodu.

Pakiet zawiera przejazd przez wszystkie przeszkody dostępne na torze. Dodatkowo rozbudowany jest o szkolenie praktyczne i teoretyczne ze stosowania podnośnika typu HI-LIFT.

Czas przejazdu trasy: około 60 minut (w zależności od umiejętności kierowcy).

Trasa EKSPERT

Trasa EKSPERT to połączenie trzech tras. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób mających doświadczenie w off-roadzie, chcących przeżyć ekstremalną przygodę lub podszkolić swoje umiejętności pod okiem naszego instruktora.

Pakiet zawiera przejazd przez wszystkie przeszkody dostępne na torze. Dodatkowo EKSPERT zawiera szkolenie praktyczne i teoretyczne ze stosowania podnośnika typu HI-LIFT oraz pół godzinne szkolenie praktyczne i teoretyczne z obsługi wyciągarki w samochodzie terenowym, które odbywa się w specjalnie do tego przygotowanym dole błotnym z możliwością wyciągania samochodu w czterech różnych kierunkach.

Czas przejazdu: około 90 minut (w zależności od umiejętności kierowcy).

Wizualizacja toru

Wizualizacja toru

sękocin stary
Graniczna 15
Godziny pracy toru 12:00 - 22:00
606 339 338